Teslimat Bilgileri

 

http://Erpaegzozmarket.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Gün içerisinde saat 16.00’a kadar onaylanan siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 1 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır.  

 

150TL ve üstü değerindeki alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

 

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.)

 

erpaegzozmarket.com'a verdiğiniz siparişlerdeg Kargo şirketi aracılığı ile kapınıza kadar getirilir. Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

 

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

erpaegzozmarket.com © 2013